CoroBore® 826 XL, wytaczadło wykończeniowe 826-547TC11HP ID:7866456 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® 826 XL, wytaczadło wykończeniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® 826 XL, wytaczadło wykończeniowe |
| Rodzina produktów | 2076 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 826..TC (XL) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 18.2815 inch |
| Średnica skrawania | 464.35 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Średnica skrawania | 21.561 inch |
| Średnica skrawania | 547.65 mm |
| Lf Functional Length | 5.15748 inch |
| Lf Functional Length | 131 mm |
| Oah Overall Height | 6.45669 inch |
| Oah Overall Height | 164 mm |
| Waga | 27.2051 lb |
| Waga | 12.34 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroBore XL Arbor -metric: 40X |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 1.63976 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 41.65 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel and aluminium |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 110304 (RE<0.4) |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 92 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225079013 |