CoroBore® BR10, narzędzie do zgrubnego wytaczania wstecznego BR10-38CC06F-EH20 ID:7216947 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® BR10, narzędzie do zgrubnego wytaczania wstecznego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® BR10, narzędzie do zgrubnego wytaczania wstecznego |
| Rodzina produktów | 2091 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR10..CC..F-EHxx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.25984 inch |
| Średnica skrawania | 32 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.759843 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.3 mm |
| Średnica skrawania | 1.49606 inch |
| Średnica skrawania | 38 mm |
| Lf Functional Length | 0.590551 inch |
| Lf Functional Length | 15 mm |
| Waga | 0.154324 lb |
| Waga | 0.07 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E20 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.11811 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 3 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 060204 |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221655860 |