CoroBore® BR10, narzędzie do zgrubnego wytaczania wstecznego BR10-45CC06F-EH25 ID:7216885 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® BR10, narzędzie do zgrubnego wytaczania wstecznego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® BR10, narzędzie do zgrubnego wytaczania wstecznego |
| Rodzina produktów | 2091 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR10..CC..F-EHxx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.45669 inch |
| Średnica skrawania | 37 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.952756 inch |
| Dconms Connection Diameter | 24.2 mm |
| Średnica skrawania | 1.77165 inch |
| Średnica skrawania | 45 mm |
| Lf Functional Length | 0.551181 inch |
| Lf Functional Length | 14 mm |
| Waga | 0.242509 lb |
| Waga | 0.11 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.15748 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 4 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 060204 |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221655242 |