CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego BR20-29CC06F-C3 ID:7216774 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR20..CC..F-Cx (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.905512 inch |
| Średnica skrawania | 23 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Średnica skrawania | 1.14173 inch |
| Średnica skrawania | 29 mm |
| Lf Functional Length | 2.99213 inch |
| Lf Functional Length | 76 mm |
| Waga | 0.806893 lb |
| Waga | 366 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C3 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.11811 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 3 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 060204 |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221654139 |