CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego BR20-36TC09F-EH25 ID:7591834 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR20..TC..F-Ehxx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.10236 inch |
| Średnica skrawania | 28 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.952756 inch |
| Dconms Connection Diameter | 24.2 mm |
| Średnica skrawania | 1.41732 inch |
| Średnica skrawania | 36 mm |
| Lf Functional Length | 0.984252 inch |
| Lf Functional Length | 25 mm |
| Waga | 0.541764 lb |
| Waga | 245.74 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E25 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.15748 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 4 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | TCMT 090204 |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223833235 |