CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego z tłumieniem BR20D-45CC09F-C4L ID:7216918 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego z tłumieniem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego z tłumieniem |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR20D..CC..F-CxM (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.37795 inch |
| Średnica skrawania | 35 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Średnica skrawania | 1.77165 inch |
| Średnica skrawania | 45 mm |
| Lf Functional Length | 10.6299 inch |
| Lf Functional Length | 270 mm |
| Waga | 9.50855 lb |
| Waga | 4.313 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.19685 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 09T308 |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221655570 |