CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego z tłumieniem BR20D-45SP08Y-C6L ID:7591809 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego z tłumieniem

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® BR20, narzędzie do zgrubnego wytaczania dwuostrzowego z tłumieniem |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR20D..SP..Y-CxL (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.37795 inch |
| Średnica skrawania | 35 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Średnica skrawania | 1.77165 inch |
| Średnica skrawania | 45 mm |
| Lf Functional Length | 11.6929 inch |
| Lf Functional Length | 297 mm |
| Waga | 5.79816 lb |
| Waga | 2.63 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.19685 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP08 (SPMT 0808-BM) |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223832986 |