CoroBore® BR30, narzędzie do zgrubnego wytaczania trzyostrzowego BR30-122SP12Y-C8 ID:7254585 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® BR30, narzędzie do zgrubnego wytaczania trzyostrzowego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® BR30, narzędzie do zgrubnego wytaczania trzyostrzowego |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR30..SP..Y-Cx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 4.17323 inch |
| Średnica skrawania | 106 mm |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Średnica skrawania | 4.80315 inch |
| Średnica skrawania | 122 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Waga | 9.03896 lb |
| Waga | 4.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.314961 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 8 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP12 (SPMT 1210-BM) |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221822163 |