CoroBore® BR30, narzędzie do zgrubnego wytaczania trzyostrzowego BR30-191CC12F-C8 ID:7254600 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® BR30, narzędzie do zgrubnego wytaczania trzyostrzowego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® BR30, narzędzie do zgrubnego wytaczania trzyostrzowego |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR30..CC..F-Cx (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 6.53543 inch |
| Średnica skrawania | 166 mm |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Średnica skrawania | 7.51969 inch |
| Średnica skrawania | 191 mm |
| Lf Functional Length | 4.52756 inch |
| Lf Functional Length | 115 mm |
| Waga | 15.1237 lb |
| Waga | 6.86 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.492126 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 12.5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CCMT 120408 |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221822316 |