CoroBore® BR30, narzędzie do zgrubnego wytaczania trzyostrzowego BR30-214SN15Y-C8 ID:7254611 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroBore® BR30, narzędzie do zgrubnego wytaczania trzyostrzowego

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroBore® BR30, narzędzie do zgrubnego wytaczania trzyostrzowego |
| Rodzina produktów | 2090 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR30..SN..Y-Cx |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NL |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 7.44094 inch |
| Średnica skrawania | 189 mm |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Średnica skrawania | 8.4252 inch |
| Średnica skrawania | 214 mm |
| Lf Functional Length | 4.68504 inch |
| Lf Functional Length | 119 mm |
| Waga | 17.174 lb |
| Waga | 7.79 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.492126 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 12.5 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | SNMG 150612 |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221822422 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Niekompatybilny z narzędziami powiązanymi z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 6352139 |
| Replacement Product - Ordering Code | 820-250SN15-C8 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=820-250SN15-C8 |
Informacje o zamienniku:
Niekompatybilny z narzędziami powiązanymi z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: 820-250SN15-C8
ID materiału zamiennika: 6352139