CoroCut® 1-2, głowica do przecinania HDGR-45-590 ID:5733153 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do przecinania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HDGR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 2.06693 inch |
| H Shank Height | 52.5 mm |
| Lf Functional Length | 10.14 inch |
| Lf Functional Length | 257.556 mm |
| Waga | 2.575 lb |
| Waga | 1.168 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off and grooving blade -size 45L |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.94016 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 100.08 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Q-Cut -HD (HDG-590047) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.94016 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 100.08 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 59 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80009927 |