CoroCut® 1-2, głowica do przecinania LF123M120-93B1 ID:5954912 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do przecinania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..B1 (S) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 4 inch |
| H Shank Height | 101.6 mm |
| Lf Functional Length | 11.811 inch |
| Lf Functional Length | 300 mm |
| Waga | 4.10942 lb |
| Waga | 1.864 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off and grooving blade -size 93R |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 4.72441 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 120 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 1 -size M (N123M1-1100-GM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 4.72441 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 120 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | M |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25954912 |