CoroCut® 1-2, głowica do przecinania N123E20-25A2 ID:5736196 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do przecinania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123..A2 (S) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 1.25591 inch |
| H Shank Height | 31.9 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Waga | 0.158733 lb |
| Waga | 72 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off and grooving blade -size 25 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.787402 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size E (N123E2-0200-0002-CM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 2.16535 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 55 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | E |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11381215 |