CoroCut® 1-2, głowica do przecinania N123F30-21A2 ID:5735868 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do przecinania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123..A2 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 1.01969 inch |
| H Shank Height | 25.9 mm |
| Lf Functional Length | 4.33071 inch |
| Lf Functional Length | 110 mm |
| Waga | 0.083335 lb |
| Waga | 37.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off and grooving blade -size 21 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.1811 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 30 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size F (N123F2-0250-0002-CM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 1.1811 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 30 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | F |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11415832 |