CoroCut® 1-2, głowica do przecinania RF123F25-25B1 ID:5740827 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do przecinania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do przecinania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..B1 (C) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| H Shank Height | 1.25591 inch |
| H Shank Height | 31.9 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Waga | 0.589737 lb |
| Waga | 267.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Parting off and grooving blade -size 25L |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.984252 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size F (N123F2-0250-0002-CM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.77165 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 45 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | F |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11415751 |