CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków 570-32L123D12B ID:5764522 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-xxR/L123..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 5.70866 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 145 mm |
| Lf Functional Length | 0.551181 inch |
| Lf Functional Length | 14 mm |
| Waga | 0.234131 lb |
| Waga | 106.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 32 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.472441 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 12 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size D (N123D2-CM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 5: axial inclined exit with nozzle, adjustable |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.521654 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 13.25 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | D |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11795615 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8352906 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2R-SL32-LD12GB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2R-SL32-LD12GB |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2R-SL32-LD12GB
ID materiału zamiennika: 8352906