CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków SL70-L123M50A-HP ID:5857809 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL70-R/L123..A-HP (G) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 3.93701 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 100 mm |
| Lf Functional Length | 0.688976 inch |
| Lf Functional Length | 17.5 mm |
| Waga | 0.895078 lb |
| Waga | 406 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 70 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.9685 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 50 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 1 -size M (N123M1-1100-GM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 7: axial inclined focused exit with nozzle |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.472441 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 12 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | M |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25857809 |