CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków SL70-RG123H06C ID:6358884 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL70-R/LG..C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 4.13386 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 105 mm |
| Lf Functional Length | 0.901575 inch |
| Lf Functional Length | 22.9 mm |
| Lu Usable Length | 0.984252 inch |
| Lu Usable Length | 25 mm |
| Waga | 0.573202 lb |
| Waga | 260 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 70 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.165354 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 4.2 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 1 -size HX (LG123H1-0300-RO, only L) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.901575 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 22.9 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26358884 |