CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków SL70-RG123L09C ID:6358882 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL70-R/LG..C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 5.90551 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 150 mm |
| Lf Functional Length | 1.09055 inch |
| Lf Functional Length | 27.7 mm |
| Lu Usable Length | 1.22047 inch |
| Lu Usable Length | 31 mm |
| Waga | 0.701071 lb |
| Waga | 318 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 70 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.23622 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 6 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 1 -size LX (LG123L1-0300-RO, only L) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.09055 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 27.7 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26358882 |