CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych 570-32L123K18B220A ID:5764582 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-xxR/L123..B..A |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 8.66142 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 220 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 39.3701 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 1000 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 0.708661 inch |
| Lf Functional Length | 18 mm |
| Waga | 0.324521 lb |
| Waga | 147.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 32 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 1 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.708661 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 18 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size K (N123K2-0600-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.590551 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 15 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | K |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12007564 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8458903 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2A-SL32-LGK18A-220GB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2A-SL32-LGK18A-220GB |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2A-SL32-LGK18A-220GB
ID materiału zamiennika: 8458903