CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych 570-32R123G15B054B ID:5764900 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-xxR/L123..B..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 2.12598 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 54 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 2.95276 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 75 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 0.551181 inch |
| Lf Functional Length | 14 mm |
| Waga | 0.264555 lb |
| Waga | 120 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 32 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.590551 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 15 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.492126 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 12.5 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12004635 |