CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych 570-32R123J18B040A ID:5764786 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-xxR/L123..B..A |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 1.5748 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 40 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 2.75591 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 70 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 0.708661 inch |
| Lf Functional Length | 18 mm |
| Waga | 0.294097 lb |
| Waga | 133.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 32 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 1 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.708661 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 18 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size J (N123J2-0500-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.610236 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 15.5 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | J |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12007376 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8359375 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2A-SL32-RGJ18A-040GB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2A-SL32-RGJ18A-040GB |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2A-SL32-RGJ18A-040GB
ID materiału zamiennika: 8359375