CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych SL70-L123K40B288A-HP ID:5782653 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, głowica do toczenia rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL70-R/L123..B..A-HP |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 11.3386 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 288 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 19.685 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 500 mm |
| Lf Functional Length | 0.708661 inch |
| Lf Functional Length | 18 mm |
| Waga | 0.804688 lb |
| Waga | 365 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 70 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 1 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.5748 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 40 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size K (N123K2-0600-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 7: axial inclined focused exit with nozzle |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 0.590551 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 15 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | K |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12459300 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8359230 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2A-SL70-LGK40A-288AB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2A-SL70-LGK40A-288AB |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2A-SL70-LGK40A-288AB
ID materiału zamiennika: 8359230