CoroCut® 1-2, narzędzie do rowków czołowych C4-LF123G20CE-090B ID:6798932 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, narzędzie do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, narzędzie do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LF123..CE..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 3.54331 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 90 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 6.29921 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 160 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 2.55906 inch |
| Lf Functional Length | 65 mm |
| Waga | 0.934761 lb |
| Waga | 424 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.787402 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.55906 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 65 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26798932 |