CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków LF123G028-12C ID:5963097 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..C (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.75 inch |
| B Shank Width | 19.05 mm |
| H Shank Height | 0.75 inch |
| H Shank Height | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 5 inch |
| Lf Functional Length | 127 mm |
| Waga | 0.760595 lb |
| Waga | 345 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/4 x 3/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.28 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 7.112 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.81102 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 46 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25963097 |