CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków LF123G028-16C ID:5732550 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..C (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Waga | 1.60497 lb |
| Waga | 728 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.28 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 7.112 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.04724 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 52 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11383352 |