CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków LF123G07-2020C ID:5963065 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.787402 inch |
| B Shank Width | 20 mm |
| H Shank Height | 0.787402 inch |
| H Shank Height | 20 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Waga | 0.889125 lb |
| Waga | 403.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 20 x 20 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.275591 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 7 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.85039 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 47 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25963065 |