CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków LF123K032-12C ID:5963099 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, nóż tokarski do płytkich rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..C (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.75 inch |
| B Shank Width | 19.05 mm |
| H Shank Height | 0.75 inch |
| H Shank Height | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 5 inch |
| Lf Functional Length | 127 mm |
| Waga | 0.52911 lb |
| Waga | 240 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/4 x 3/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.32 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 8.128 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size K (N123K2-0600-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.92913 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 49 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | K |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25963099 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8196493 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2R-RSA12-LK08DC |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2R-RSA12-LK08DC |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2R-RSA12-LK08DC
ID materiału zamiennika: 8196493