CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych QS-LF123G055C12E-130B ID:6537505 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-R/LF123..C..E..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.75 inch |
| B Shank Width | 19.05 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 5.11811 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 130 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 6.29921 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 160 mm |
| H Shank Height | 0.75 inch |
| H Shank Height | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 3.97126 inch |
| Lf Functional Length | 100.87 mm |
| Waga | 0.570998 lb |
| Waga | 0.259 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/4 x 3/4 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.55 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 13.97 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.21378 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 56.23 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26537505 |