CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych QS-LF123G14C2020E-090B ID:6537514 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-R/LF123..C..E..-B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.787402 inch |
| B Shank Width | 20 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 3.54331 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 90 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 6.29921 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 160 mm |
| H Shank Height | 0.787402 inch |
| H Shank Height | 20 mm |
| Lf Functional Length | 3.97244 inch |
| Lf Functional Length | 100.9 mm |
| Waga | 0.817916 lb |
| Waga | 371 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 20 x 20 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.551181 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 14 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.04331 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 51.9 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26537514 |