CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych QS-LF123H080C12E-064B ID:6537518 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-R/LF123..C..E..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.75 inch |
| B Shank Width | 19.05 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 2.51969 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 64 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 3.93701 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 100 mm |
| H Shank Height | 0.75 inch |
| H Shank Height | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 4.34094 inch |
| Lf Functional Length | 110.26 mm |
| Waga | 0.617295 lb |
| Waga | 280 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/4 x 3/4 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.8 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20.32 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size H (N123H2-0400-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.37559 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 60.34 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26537518 |