CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych QS-LG123H075C16E-092B ID:6838596 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-R/LG123..C..E..B (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 3.62205 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 92 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 5.51181 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 140 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 4.17323 inch |
| Lf Functional Length | 106 mm |
| Waga | 1.22357 lb |
| Waga | 555 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.75 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 19.05 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size H (N123H2-0400-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.86614 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 47.4 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220135288 |