CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych QS-RF123H25C2525E-132B ID:6537475 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-R/LF123..C..E..-B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 5.19685 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 132 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 9.05512 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 230 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.99295 inch |
| Lf Functional Length | 126.821 mm |
| Waga | 1.30624 lb |
| Waga | 592.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.984252 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size H (N123H2-0400-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.67012 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 67.821 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26537475 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny system mocowania w stosunku do oryginalnego produktu, ale kompatybilny z oryginalnymi płytkami |
| Replacement Product - Material Id | 8273664 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2A-QS25-RFH18B-132CB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2A-QS25-RFH18B-132CB |
Informacje o zamienniku:
Inny system mocowania w stosunku do oryginalnego produktu, ale kompatybilny z oryginalnymi płytkami
Kod zamiennika: C2A-QS25-RFH18B-132CB
ID materiału zamiennika: 8273664