CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych QS-RF123K080C16E-040B ID:6537559 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-R/LF123..C..E..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 1.5748 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 40 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 2.75591 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 70 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 4.81181 inch |
| Lf Functional Length | 122.22 mm |
| Waga | 1.15522 lb |
| Waga | 0.524 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.8 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20.32 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size K (N123K2-0600-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.50472 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 63.62 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26537559 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny system mocowania w stosunku do oryginalnego produktu, ale kompatybilny z oryginalnymi płytkami |
| Replacement Product - Material Id | 8289914 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2A-QSA16-RFK18B-040CB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2A-QSA16-RFK18B-040CB |
Informacje o zamienniku:
Inny system mocowania w stosunku do oryginalnego produktu, ale kompatybilny z oryginalnymi płytkami
Kod zamiennika: C2A-QSA16-RFK18B-040CB
ID materiału zamiennika: 8289914