CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych QS-RF123K100C16E-168B ID:6537562 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka QS z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-R/LF123..C..E..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 6.61417 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 168 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 15.748 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 400 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 5.0087 inch |
| Lf Functional Length | 127.221 mm |
| Waga | 1.1464 lb |
| Waga | 0.52 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25.4 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size K (N123K2-0600-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.70161 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 68.621 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26537562 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Niekompatybilny z płytkami odpowiadającymi oryginalnemu produktowi. |
| Replacement Product - Material Id | 7602757 |
| Replacement Product - Ordering Code | QFT-RFK125C16-160B |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=QFT-RFK125C16-160B |
Informacje o zamienniku:
Niekompatybilny z płytkami odpowiadającymi oryginalnemu produktowi.
Kod zamiennika: QFT-RFK125C16-160B
ID materiału zamiennika: 7602757