CoroCut® 1-2, oprawka do przecinania i toczenia rowków C5-LF123H13-35060B ID:5846651 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LF123..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 2.3622 inch |
| Lf Functional Length | 60 mm |
| Waga | 1.39994 lb |
| Waga | 635 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.511811 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 13 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size H (N123H2-0400-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 5: axial inclined exit with nozzle, adjustable |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.3622 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 60 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | H |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25846651 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny system mocowania w stosunku do oryginalnego produktu, ale kompatybilny z oryginalnymi płytkami |
| Replacement Product - Material Id | 8290072 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2R-CC5-LH13CB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2R-CC5-LH13CB |
Informacje o zamienniku:
Inny system mocowania w stosunku do oryginalnego produktu, ale kompatybilny z oryginalnymi płytkami
Kod zamiennika: C2R-CC5-LH13CB
ID materiału zamiennika: 8290072