CoroCut® 1-2, oprawka do przecinania i toczenia rowków C5-RF123E15C35060E ID:6537278 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LF123..C..E |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 2.3622 inch |
| Lf Functional Length | 60 mm |
| Waga | 1.35584 lb |
| Waga | 615 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.590551 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 15 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size E (N123E2-0200-0002-CM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.3622 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 60 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | E |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26537278 |