CoroCut® 1-2, oprawka do przecinania i toczenia rowków C8-RF123L25-42080B ID:5846690 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LF123..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Waga | 4.5746 lb |
| Waga | 2.075 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.984252 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size L (N123L2-0800-0008-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 5: axial inclined exit with nozzle, adjustable |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.14961 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 80 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25846690 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Inny system mocowania w stosunku do oryginalnego produktu, ale kompatybilny z oryginalnymi płytkami |
| Replacement Product - Material Id | 8290102 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2R-CC8-RL25CB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2R-CC8-RL25CB |
Informacje o zamienniku:
Inny system mocowania w stosunku do oryginalnego produktu, ale kompatybilny z oryginalnymi płytkami
Kod zamiennika: C2R-CC8-RL25CB
ID materiału zamiennika: 8290102