CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków LF123M50-4040B ID:5853101 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.5748 inch |
| B Shank Width | 40 mm |
| H Shank Height | 1.5748 inch |
| H Shank Height | 40 mm |
| Lf Functional Length | 9.84252 inch |
| Lf Functional Length | 250 mm |
| Waga | 5.8158 lb |
| Waga | 2.638 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 40 x 40 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.9685 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 50 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 1 -size M (N123M1-1100-GM) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.51575 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 63.9 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | M |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25853101 |