CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych LF123G050-12B-130B ID:5908217 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..B..B (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.75 inch |
| B Shank Width | 19.05 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 5.11811 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 130 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 11.811 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 300 mm |
| H Shank Height | 0.75 inch |
| H Shank Height | 19.05 mm |
| Lf Functional Length | 5 inch |
| Lf Functional Length | 127 mm |
| Waga | 0.738549 lb |
| Waga | 0.335 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/4 x 3/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.5 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 12.7 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.2874 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 32.7 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25908217 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Rekomendowany produkt ma inne wymiary. |
| Replacement Product - Material Id | 5908159 |
| Replacement Product - Ordering Code | LF123G13-2020B-130B |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=LF123G13-2020B-130B |
Informacje o zamienniku:
Rekomendowany produkt ma inne wymiary.
Kod zamiennika: LF123G13-2020B-130B
ID materiału zamiennika: 5908159