CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych LF123G075-16B-067B ID:5733412 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..B..B (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 2.6378 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 67 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 3.93701 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 100 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Waga | 1.49253 lb |
| Waga | 677 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.75 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 19.05 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.577 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 40.0558 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80002371 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Niekompatybilny z płytkami odpowiadającymi oryginalnemu produktowi. |
| Replacement Product - Material Id | 7192458 |
| Replacement Product - Ordering Code | QFU-LFG120C16-070B |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=QFU-LFG120C16-070B |
Informacje o zamienniku:
Niekompatybilny z płytkami odpowiadającymi oryginalnemu produktowi.
Kod zamiennika: QFU-LFG120C16-070B
ID materiału zamiennika: 7192458