CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych LF123G087-16B-130B ID:5733399 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..B..B (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 5.11811 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 130 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 11.811 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 300 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Waga | 1.46167 lb |
| Waga | 663 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.870079 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 22.1 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.697 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 43.1038 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80010867 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Niekompatybilny z płytkami odpowiadającymi oryginalnemu produktowi. |
| Replacement Product - Material Id | 7192460 |
| Replacement Product - Ordering Code | QFU-LFG120C16-150B |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=QFU-LFG120C16-150B |
Informacje o zamienniku:
Niekompatybilny z płytkami odpowiadającymi oryginalnemu produktowi.
Kod zamiennika: QFU-LFG120C16-150B
ID materiału zamiennika: 7192460