CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych LF123K25-3225B-088BM ID:5908197 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..B..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 3.46457 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 88 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 7.08661 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 180 mm |
| H Shank Height | 1.25984 inch |
| H Shank Height | 32 mm |
| Lf Functional Length | 6.69291 inch |
| Lf Functional Length | 170 mm |
| Waga | 2.06573 lb |
| Waga | 0.937 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 32 x 25 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.984252 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size K (N123K2-0600-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.92913 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 49 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25908197 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Niekompatybilny z płytkami odpowiadającymi oryginalnemu produktowi. |
| Replacement Product - Material Id | 7602766 |
| Replacement Product - Ordering Code | QFU-LFK32C3232-080B |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=QFU-LFK32C3232-080B |
Informacje o zamienniku:
Niekompatybilny z płytkami odpowiadającymi oryginalnemu produktowi.
Kod zamiennika: QFU-LFK32C3232-080B
ID materiału zamiennika: 7602766