CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych LF123L110-16B-075BM ID:6144183 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..B..B (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 2.95276 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 75 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 5.90551 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 150 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Waga | 1.53883 lb |
| Waga | 698 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.10236 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 28 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size L (N123L2-0800-0008-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 2.20472 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 56 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26144183 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Rekomendowany produkt ma inne wymiary. |
| Replacement Product - Material Id | 8425657 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2A-RSA16-LFL23B-075DB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2A-RSA16-LFL23B-075DB |
Informacje o zamienniku:
Rekomendowany produkt ma inne wymiary.
Kod zamiennika: C2A-RSA16-LFL23B-075DB
ID materiału zamiennika: 8425657