CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych LG123L20-2525B-050BM ID:5732344 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LG123..BM |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 1.9685 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 50 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 3.14961 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 80 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Waga | 1.79016 lb |
| Waga | 812 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.787402 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size L (N123L2-0800-0008-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.47244 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 37.4 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11539684 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8426234 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2A-RS25-LGL20B-050DB |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2A-RS25-LGL20B-050DB |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2A-RS25-LGL20B-050DB
ID materiału zamiennika: 8426234