CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych RF123G12-2525B-034B ID:5741083 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, oprawka z chwytem tradycyjnym do rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/LF123..B..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 1.33858 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 34 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 1.73228 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 44 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 5.90551 inch |
| Lf Functional Length | 150 mm |
| Waga | 1.51678 lb |
| Waga | 688 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.472441 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 12 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size G (N123G2-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 1.25984 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 32 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11197185 |