CoroCut® 1-2, płytka do profilowania N123F1-0300-RSCD10 ID:5736190 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do profilowania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x1-RS |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | PL |
| Substrate Type | Polycrystalline Diamond |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.11811 inch |
| Cw Cutting Width | 3 mm |
| Promień naroża | 0.059055 inch |
| Promień naroża | 1.5 mm |
| Grubość płytki | 0.170555 inch |
| Grubość płytki | 4.3321 mm |
| Waga | 0.006614 lb |
| Waga | 3 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.051181 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.3 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | RS |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size F1 |
| Gatunek | CD10 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | F |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11537260 |