CoroCut® 1-2, płytka do profilowania N123F2-0300-RO2135 ID:5735858 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do profilowania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-RO |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICRN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | JP |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.11811 inch |
| Cw Cutting Width | 3 mm |
| Promień naroża | 0.059055 inch |
| Promień naroża | 1.5 mm |
| Grubość płytki | 0.170555 inch |
| Grubość płytki | 4.3321 mm |
| Waga | 0.003726 lb |
| Waga | 1.69 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.051181 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.3 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | RO |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.73622 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 18.7 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size F2 |
| Gatunek | 2135 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | F |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | MPS |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11313341 |