CoroCut® 1-2, płytka do profilowania N123F2-0318-RM3115 ID:5735874 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do profilowania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x2-RM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+AL2O3 |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.125 inch |
| Cw Cutting Width | 3.175 mm |
| Promień naroża | 0.0625 inch |
| Promień naroża | 1.5875 mm |
| Grubość płytki | 0.170555 inch |
| Grubość płytki | 4.3321 mm |
| Waga | 0.004586 lb |
| Waga | 2.08 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.055118 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.4 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | RM |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.732283 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 18.6 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size F2 |
| Gatunek | 3115 |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | F |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | KP |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11192226 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8290295 |
| Replacement Product - Ordering Code | C2I-F2N-0318-RM 3115 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=C2I-F2N-0318-RM 3115 |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: C2I-F2N-0318-RM 3115
ID materiału zamiennika: 8290295