CoroCut® 1-2, płytka do profilowania N123H1-0150-ROS05F ID:7582603 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroCut® 1-2, płytka do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroCut® 1-2, płytka do profilowania |
| Rodzina produktów | 1073 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N123x1-RO (SF) |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICRN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.059055 inch |
| Cw Cutting Width | 1.5 mm |
| Promień naroża | 0.029528 inch |
| Promień naroża | 0.75 mm |
| Waga | 0.008554 lb |
| Waga | 3.88 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 7 deg |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.019685 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.5 mm |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | RO |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.15748 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 4 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroCut 1-2 -size H1N 1.5 |
| Gatunek | S05F |
| Hand Hand | N |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | HN |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223798589 |